+ 420737 777 157

Instalace fólií


Instalaci autofólií se věnujeme již od roku 1995, proto máme bohaté vzkušenosti jak s aplikací fólií na skla, tak i se všemi výrobci - výrobky. Můžeme tedy s učitostí tvrdit, že autofólie Llumar opravdu patří ke špičce ve svém oboru.

Samozřejmostí je instalace fólie na autoskla vždy z jednoho kusu fólie a to i na skla vypouklá. Vyhřívání zadních oken nikterak nebrání nainstalovat protisluneční autofólie, 

role llumar

naopak fólie instalovaná na tomto skle neovlivňuje funkci vyhřívání. Fólie na boční stahovací okna se instalují s maximální pečlivostí tak, aby u hrany skla která je vidět u staženého okna byla autofólie nalepana až ke kraji. Po dokončení instalace autofólií Llumar a předání vozu, jej můžete opět používat bez jakéhokoliv omezení (např.stahování oken než fólie dokonale vyschne a pod.).Ano pod fólií ještě nějaký den vysychá vodní film od instalace, ovšem v našem případě vůz předáváme již ve stavu, kdy nehrozí při manipulaci s okny poškození fólie.

Doba instalace autofólií na celý vůz se zpravidla pohybuje mezi 2-3 hod. Dobu nezbytnou pro instalaci fólií je možné také strávit u nás, nebo navštívit příjemnou restauraci V parku, či pizzerii.


Všechny okenní fólie Llumar určené k instalaci na autoskla mají atest Ministerstva Dopravy České republiky. Fólie na skla automobilů smí instalovat pouze certifikovaná firma, ke každému vozu je vystaven "typový list" na kterém je vyznačena úprava skel, kterou jsme provedli a na každém skle s instalovanou autofólií je štítek s číslem atestu. Tento atest Ministerstva Dopravy České republiky je samozřejmě platný na našem území, ovšem podmíky pro provoz na pozemních komunikacích jsou obdobné v celé EU a lze jej tak akceptovat. Neexistuje atest pro celou evropskou unii jak milně informují některé firmy!